Dažnai užduodami klausimai

Kiek laiko trunka nuotraukų gamyba ir pristatymas?

Užsakymus pristatome į pasirinktą EUROKOS parduotuvę per 5-8 darbo dienas nuo užsakymo pateikimo dienos. 

Kai užsakytos nuotraukos bus pagamintos, informuosime Jus elektroniniu paštu, kad užsakymas jau pasiekė Jūsų nurodytą EUROKOS parduotuvę.

Atvykus atsiimti, pardavėjai - konsultantei pasakysite savo vardą ir pavardę, kurią nurodėte registruojantis. Pardavėja pateiks Jums pagamintą užsakymą. Rekomenduojame atsiskaityti mokėjimo kortele. Kreditinių kortelių skaitytuvai bus dezinfekuojami po kiekvieno kontakto.

Ar galiu sukelti nuotraukas ir pateikti užsakymą per mobilujį telefoną?

Taip, Jūsų patogumui nuotraukas sukelti ir pateikti užsakymą galite ir per mobilųjį telefoną.

Keli paprasti žingsniai nuotraukų užsakymui užsakant internetu:

  • Susikuriate prisijungimą arba prisijungiate prie jau sukurtos paskyros savo prisijungimo vardu. Jūsų patogumui galite prisijungti su Facebook ar Google paskyra (spaudžiate mygtuką viršuje Prisijungti);
  • Pasirenkate formatą, popierių bei apkarpymo funkcionalumą;
  • Sukeliate nuotraukas ir pagal pasirinktą funkcionalumą apkarpote pats arba nuotraukų pritaikymą patikite laborantui;
  • Patvirtinate užsakymą, spausdami mygtuką Užsakyti.

Užsakant nuotraukas internetu, įdiegtas naujas funkcionalumas suteikiantis galimybę pačiam klientui pritaikyti nuotraukas pagal pasirinktą nuotraukų formatą bei išsirinkti optimaliausią kadrą.

Pagamintas nuotraukas NEMOKAMAI pristatysime ir atsiimsite Jūsų pasirinktame Eurokos e.atsiėmimo punkte.

Įamžinkite nuostabiausias akimirkas, o mes jas paversime kokybiškomis nuotraukomis bei gražiausiais prisiminimais!

Ką reiškia "apkarpys laborantas"?

Ne visada spustelėjus mygtuką pavyksta pasiekti, kad įamžintas kadras atitiktų norimą nuotraukos formatą. Atsitinka taip, kad skaitmeninės nuotraukos proporcijos nesutampa su pageidaujamu popierinės nuotraukos formato proporcijomis.

Užsakant internetu, įdiegtas naujas funkcionalumas suteikiantis galimybę Jums patiems pritaikyti nuotraukas pagal pasirinktą nuotraukų formatą. T.y. sukėlus nuotraukas, klientas pats gali atlikti tinkamiausią nuotraukos kadravimą ir apkarpymą.

Pasirinkus funkcionalumą apkarpys laborantas, sutinkate, kad jei įkelta skaitmeninė nuotrauka neatitiks pasirinkto popierinės nuotraukos formato, nuotraukos apkarpymą savo nuožiūra atliks foto – laborantas. Atkreipiame dėmesį, kad siekiant sutalpinti visą skaitmeninę nuotrauką į pasirinktą formatą, yra galimybė, kad nuotrauka gali būti su baltais kraštais.

Rekomenduojama sukėlus nuotraukas – pasirinkti funkcionalumą apkarpysiu pats.

Ką reiškia "apkarpysiu pats"?

Atsitinka taip, kad skaitmeninės nuotraukos proporcijos nesutampa su pageidaujamu popierinės nuotraukos formato proporcijomis.

Užsakant internetu, įdiegtas funkcionalumas suteikia galimybę Jums patiems pritaikyti nuotraukas pagal pasirinktą nuotraukų formatą. T.y. sukėlus nuotraukas, klientas pats gali atlikti tinkamiausią nuotraukos kadravimą ir apkarpymą. Tokiu atveju sukėlus nuotraukas verta pasirinkti funkcionalumą - apkarpysiu pats.

Taip pat norime atkreipti dėmesį, kad gaminant nuotraukas, visos nuotraukos failo kraštinės yra apkerpamos po 1 mm. Todėl nerekomenduojama užrašus ant nuotraukos maketuoti prie pat krašto.

 

Kodėl verta rinktis EUROKOSfoto?
  • Patikimumas - daugiau nei 16 metų patirtis nuotraukų gamyboje;
  • Pasirinkite jums patogiausią užsakymo būdą - tiek mobiliuoju telefonu, tiek kompiuteriu, tiek pateikus užsakymą EUROKOS parduotuvėje.
  • Pagamintos nuotraukos NEMOKAMAI pristatomos į daugiau nei 120 EUROKOS parduotuvių visoje Lietuvoje;
  • Šiuolaikinės technologijos – užsakant internetu, įdiegtas funkcionalumas suteikiantis galimybę pačiam klientui pritaikyti nuotraukas pagal pasirinktą nuotraukų formatą, kad išsirinkti optimaliausią kadrą.

Džiaugiamės, kad vis daugiau klientų nuotraukų gamybą patiki mums.

Kokie yra tikslūs popierinių nuotraukų matmenys, rekomenduojama keliamų nuotraukų rezoliucija bei rekomendacijos spalvingumui?

Nuotraukų formatų tikslūs matmenys:                   Keliamų nuotraukų rekomenduojama rezoliucija pikseliais :

9x13  -   89mm x 127mm                                           1000x1400 pix
10x15 - 102mm x 152mm                                           1200x1800 pix
13x18 - 127mm x 180mm                                           1500x2100 pix
15x15 - 152mm x 152mm                                            1800x1800 pix

15x21 - 152mm x 216mm                                           1800x2400 pix
20x30 - 203mm x 305mm                                       2400x3500 pix

Svarbu! Jeigu nuotraukas koregavote/koreguojate Photoshop, prašome taikyti RGB (standartines spalvų profilio) koduotes, nes taikant kitas koduotes, nuotraukų spalvingumas gali smarkiai pakisti. Jei nuotraukas užsakote pas profesionalius fotografus, atkreipkite dėmesį, kad atiduodamos nuotraukos būtų nesumažintos rezoliucijos.

Ar galiu apmokėti už nuotraukas per e.bankininkystę?

Šiuo metu atsiskaityti už nuotraukas per e.bankininkystę nėra galimybės.

JŪSŲ PATOGUMUI - pasitikrinkite nuotraukų užsakymo statusą online.

Mieli klientai, norime informuoti, kad pateiktų nuotraukų užsakymo statusą visada galite pasitikrinti prisijungę prie asmeninės paskyros, paspaudę nuorodą PRISIJUNGTI. UŽSAKYMŲ ISTORIJOJE matysite kokiame etape yra Jūsų užsakymas. Jei statusas yra PAGAMINTAS, Jūsų nuotraukos jau yra pagamintos ir pristatytos į Jūsų pasirinktą EUROKOS parduotuvę. Galite vykti į parduotuvę jas atsiimti.
Džiaugiamės, kad vis daugiau klientų nuotraukų gamybą patiki mums.