Dažnai užduodami klausimai

DĖMĖSIO! Dėl nuotraukų užsakymo ir atsiėmimo tvarkos karantino metu. Nuo gruodžio 25 d. sumažintas atsiėmimo punktų sąrašas.

Mieli klientai, dirbame visu pajėgumu, kad pateikti užsakymai jus pasiektų laiku!
LR Vyriausybei įvedus ribojimus, prašome nuotraukų užsakymus pateikti internetu eurokosfoto.lt 
Nuotraukas užsisakykite internetu, o atsiimkite EUROKOS nuotraukų atsiėmimo punktuose.

Atkreipiame dėmesį, kad sumažėjo veikiančių nuotraukų atsiėmimų punktų sąrašas ir pasikeitė darbo laikai: https://www.eurokosfoto.lt/atsiemimo-vietos

Užsakytų nuotraukų pristatymas į  EUROKOS užsakymų atsiėmimų punktus yra NEMOKAMAS.

 Taip pat saugodami savo darbuotojų ir klientų sveikatą, prašome laikytis šių saugumo reikalavimų: 
 • į EUROKOS užsakymų atsiėmimo punktus įleidžiami tik apsaugines kaukes dėvintys pirkėjai;
 • rekomenduojama už prekes atsiskaityti ne grynaisiais pinigais, o mokėjimo kortelėmis.

 

Kaip užsisakyti nuotraukas?

LR Vyriausybei paskelbus ribojimus, nuo 2020 m. gruodžio 15 d. nuotraukas sukelti ir užsisakyti galėsite tik internetu eurokosfoto.lt, naudodamiesi mobiliuoju telefonu arba kompiuteriu, o atsiimkite EUROKOS nuotraukų atsiėmimo punktuose. Nuo 12 15 nuotraukų užsakymas per EUROKOS parduotuves nėra galimas. 

Atkreipiame dėmesį, kad sumažėjo veikiančių atsiėmimų punktų sąrašas ir pasikeitė darbo laikai: https://www.eurokosfoto.lt/atsiemimo-vietos

Keli paprasti žingsniai nuotraukų užsakymui užsakant internetu:

 • Susikuriate prisijungimą arba prisijungiate prie jau sukurtos paskyros savo prisijungimo vardu. Jūsų patogumui galite prisijungti su Facebook ar Google paskyra (spaudžiate mygtuką viršuje Prisijungti);
 • Pasirenkate formatą ir popierių;
 • Pasirenkate funkcionalumą – apkarpysiu pats arba nuotraukų pritaikymą patikite laborantui (apkarpys laborantas);
 • Sukeliate nuotraukas;
 • Patvirtinate užsakymą (spaudžiate mygtuką Užsakyti).

Užsakant internetu, įdiegtas naujas funkcionalumas suteikiantis galimybę Jums patiems pritaikyti nuotraukas pagal pasirinktą nuotraukų formatą, kad išsirinkti optimaliausią kadrą.

Pagamintas nuotraukas NEMOKAMAI pristatysime ir atsiimsite Jūsų pasirinktuose EUROKOS užsakymų atsiėmimo punktuose. Šiuo metu mes galime pristatyti nuotraukas į daugiau nei 60 EUROKOS e. užsakymų atsiėmimo punktų. 

Įamžinkite nuostabiausias akimirkas, o mes jas paversime kokybiškomis nuotraukomis ir gražiausiais prisiminimais!

Kiek laiko trunka nuotraukų gamyba ir pristatymas?

Užsakymus, pateiktus internetu, pristatysime į pasirinktą EUROKOS foto užsakymų atsiėmimo punktą per 5-8 darbo dienas nuo užsakymo pateikimo dienos. 

Kai užsakytos nuotraukos bus pagamintos, informuosime Jus elektroniniu paštu (SMS žinutėmis neinformuojame), kad užsakymas jau pasiekė Jūsų nurodytą EUROKOS užsakymų atsiėmimo punktą. Atvykus atsiimti, darbuotojai pasakysite savo foto užsakymo numerį, kurį gavote pateikus užsakymą. Užsakytų nuotraukų pristatymas į  EUROKOS užsakymų punktus yra NEMOKAMAS.

 Taip pat saugodami savo darbuotojų ir klientų sveikatą, prašome laikytis šių saugumo reikalavimų: 
 • dėl ribojamų srautų, į užsakymų atsiėmimo vietas prašome atvykti tik nurodytą gavėją;
 • EUROKOS užsakymų atsiėmimo punktus įleidžiami tik apsaugines kaukes dėvintys pirkėjai;
 • rekomenduojama už prekes atsiskaityti ne grynaisiais pinigais, o mokėjimo kortelėmis. Kreditinių kortelių skaitytuvai bus dezinfekuojami po kiekvieno kontakto.

Atkreipiame dėmesį, kad sumažėjo veikiančių atsiėmimų punktų sąrašas ir pasikeitė darbo laikai: https://www.eurokosfoto.lt/atsiemimo-vietos

Ar galiu sukelti nuotraukas ir pateikti užsakymą per mobilųjį telefoną?

Taip, Jūsų patogumui nuotraukas sukelti ir pateikti užsakymą galite ir per mobilųjį telefoną.

Keli paprasti žingsniai nuotraukų užsakymui užsakant internetu:

 • Susikuriate prisijungimą arba prisijungiate prie jau sukurtos paskyros savo prisijungimo vardu. Jūsų patogumui galite prisijungti su Facebook ar Google paskyra (spaudžiate mygtuką viršuje Prisijungti);
 • Pasirenkate formatą, popierių bei apkarpymo funkcionalumą;
 • Sukeliate nuotraukas ir pagal pasirinktą funkcionalumą apkarpote pats arba nuotraukų pritaikymą patikite laborantui;
 • Patvirtinate užsakymą, spausdami mygtuką Užsakyti.

Užsakant nuotraukas internetu, įdiegtas naujas funkcionalumas suteikiantis galimybę pačiam klientui pritaikyti nuotraukas pagal pasirinktą nuotraukų formatą bei išsirinkti optimaliausią kadrą.

Pagamintas nuotraukas NEMOKAMAI pristatysime ir atsiimsite Jūsų pasirinktame EUROKOS užsakymų atsiėmimo punkte. Atkreipiame dėmesį, kad nuo 12 25 sumažintas veikiančių nuotraukų atsiėmimų punktų sąrašas ir pasikeitė darbo laikai:  https://www.eurokosfoto.lt/atsiemimo-vietos

Įamžinkite nuostabiausias akimirkas, o mes jas paversime kokybiškomis nuotraukomis bei gražiausiais prisiminimais!

Ką reiškia "apkarpys laborantas"?

Ne visada spustelėjus mygtuką pavyksta pasiekti, kad įamžintas kadras atitiktų norimą nuotraukos formatą. Atsitinka taip, kad skaitmeninės nuotraukos proporcijos nesutampa su pageidaujamu popierinės nuotraukos formato proporcijomis.

Užsakant internetu, įdiegtas naujas funkcionalumas suteikiantis galimybę Jums patiems pritaikyti nuotraukas pagal pasirinktą nuotraukų formatą. T.y. sukėlus nuotraukas, klientas pats gali atlikti tinkamiausią nuotraukos kadravimą ir apkarpymą.

Pasirinkus funkcionalumą apkarpys laborantas, sutinkate, kad jei įkelta skaitmeninė nuotrauka neatitiks pasirinkto popierinės nuotraukos formato, nuotraukos apkarpymą savo nuožiūra atliks foto – laborantas. Atkreipiame dėmesį, kad siekiant sutalpinti visą skaitmeninę nuotrauką į pasirinktą formatą, yra galimybė, kad nuotrauka gali būti su baltais kraštais.

Rekomenduojama sukėlus nuotraukas – pasirinkti funkcionalumą apkarpysiu pats.

Ką reiškia "apkarpysiu pats"?

Atsitinka taip, kad skaitmeninės nuotraukos proporcijos nesutampa su pageidaujamu popierinės nuotraukos formato proporcijomis.

Užsakant internetu, įdiegtas funkcionalumas suteikia galimybę Jums patiems pritaikyti nuotraukas pagal pasirinktą nuotraukų formatą. T.y. sukėlus nuotraukas, klientas pats gali atlikti tinkamiausią nuotraukos kadravimą ir apkarpymą. Tokiu atveju sukėlus nuotraukas verta pasirinkti funkcionalumą - apkarpysiu pats.

Taip pat norime atkreipti dėmesį, kad gaminant nuotraukas, visos nuotraukos failo kraštinės yra apkerpamos po 1 mm. Todėl nerekomenduojama užrašus ant nuotraukos maketuoti prie pat krašto.

 

Kokie yra tikslūs popierinių nuotraukų matmenys, rekomenduojama keliamų nuotraukų rezoliucija bei rekomendacijos spalvingumui?

Nuotraukų formatų tikslūs matmenys:                   Keliamų nuotraukų rekomenduojama rezoliucija pikseliais :

9x13  -   89mm x 127mm                                           1000x1400 pix
10x15 - 102mm x 152mm                                           1200x1800 pix
13x18 - 127mm x 180mm                                           1500x2100 pix
15x15 - 152mm x 152mm                                            1800x1800 pix

15x21 - 152mm x 216mm                                           1800x2400 pix
20x30 - 203mm x 305mm                                       2400x3500 pix

Svarbu! Jeigu nuotraukas koregavote/koreguojate Photoshop, prašome taikyti RGB (standartines spalvų profilio) koduotes, nes taikant kitas koduotes, nuotraukų spalvingumas gali smarkiai pakisti. Jei nuotraukas užsakote pas profesionalius fotografus, atkreipkite dėmesį, kad atiduodamos nuotraukos būtų nesumažintos rezoliucijos.

Ar galiu apmokėti už nuotraukas per elektroninę bankininkystę?

Šiuo metu atsiskaityti už nuotraukas per elektroninę bankininkystę nėra galimybės.

JŪSŲ PATOGUMUI - pasitikrinkite nuotraukų užsakymo statusą online.

Mieli klientai, norime informuoti, kad pateiktų nuotraukų užsakymo statusą visada galite pasitikrinti prisijungę prie asmeninės paskyros, paspaudę nuorodą PRISIJUNGTI.
UŽSAKYMŲ ISTORIJOJE matysite kokiame etape yra Jūsų užsakymas.
Jei statusas yra PAGAMINTAS, Jūsų nuotraukos jau yra pagamintos ir pristatytos į Jūsų pasirinktą EUROKOS parduotuvėje esantį atsiėmimo punktą. Galite vykti į parduotuvę jas atsiimti.

Atkreipiame dėmesį, kad nuo 12 25 sumažintas veikiančių nuotraukų atsiėmimų punktų sąrašas ir pasikeitė darbo laikai:  https://www.eurokosfoto.lt/atsiemimo-vietos

Džiaugiamės, kad vis daugiau klientų nuotraukų gamybą patiki mums.